Doprava autobusem

Autobusy najímáme u dopravní společnosti CZ AD Praha. Přeprava 2024 je zajištěna autobusem Neoplan Tourliner vč. přívěsu na kola Bikeliner. Autobus je vybaven klimatizací, WC, TV a lednicí. Polohovací sedadla vč. bezpečnostních pásů, sedadlo lze sklápět při spánku a posunout směrem do uličky. 

Během cesty je možné zakoupit pivo a nealkoholické nápoje. Při zastávkách, pravidelně po 4 hod jízdy, se lze občerstvit u benzínových pump.

časy A MÍSTA odjezdU - 21.06.2024

  • Praha: nakládání 15:00, odjezd 15:30 - stanice MHD a metra A Strašnická - mapa
  • Humpolec: cca 17:00 - čerpací stanice ORLEN Vystrkov Humpolec - mapa


Předběžné časy A MÍSTA odjezdU - HL. SEZÓNA 2024

  • HK: nakládání 13:00 - před vlak. nádražím, zastávka s nápisem modré J
  • Praha: nakládání 15:00, odjezd 15:30 - stanice MHD a metra A Strašnická - mapa
  • Brno: nakládání cca 18:30 - roh ulice Bidláky a Pražákova, McDonald's - mapa

Výše uvedené časy odjezdu jsou předběžné, sledujte je prosím před odjezdem, aktualizace dle hustoty provozu a uzavírek, upřesnění  obdržíte písemně 7 dní před odjezdem v tzv. ODBAVENÍ.

NÁSTUPNÍ MÍSTO pRAHA

PRAHA: Zastávka MHD a metra A Strašnická - směr z Prahy ulice V Olšinách - mapa, GPS Loc: 50°4'20.779'N, 14°29'34.02'E

Trasa autobusu

TRASA V ČR
Doprava je standardně realizována z Hradce Králové do Prahy a dále na Brno

TRASA V ZAHRANIČÍ
Doprava je standardně realizována přes Slovensko a Maďarsko.

Cena dopravy

Cena zahrnuje:

  • dopravu jedné osoby a jednoho kola do místa nalodění a zpět (každá osoba musí mít vlastní sedačku, případně další sedačku po doplatku)
  • přeprava jednoho příručního zavazadla o hmotnosti 5 kg
  • přeprava jednoho zavazadla v zavazadlovém prostoru do 20 kg
  • zavazadlo navíc po dohodě + 300 Kč

Je možné si výhodně dokoupit pro cestu tam i zpět vedlejší sedadlo za cenu 1.400,-Kč/os. Získáte tím celou pohodlnou dvousedačku.
Přeprava zvířat není možná!

Nakládání kol

Dle posledních informací bavorského výrobce přívěsů Bikeliner mají být v přívěsu přepravována elektrokola pouze kompletní tzn. včetně baterie. Kola jsou zde přepravována naprosto bezpečně v horizontální poloze, tzn.: ve stejné jako při jízdě na kole. Separátní doprava baterií není v tomto přívěsu dovolena a v zavazadlovém prostoru autobusu je zakázána! 
Odstraňte laskavě všechny doplňky, které mohou při jízdě ve vleku upadnout (tachometr, GPS, tašky na nosiči apod.). Díky tomu nebudete mít starosti, až bude posádka nakládat kola na palubu lodě, protože tyto doplňky mohou spadnout do moře. Před naložením elektrokola na loď je nutné baterii vyjmout!

Odjezd zpět do ČR

Vždy v sobotu ve večerních hodinách (autobus má povinnou přestávku k odpočinku řidičů, odjezd dle příjezdu). Místo odjezdu je uvedeno v programu zájezdu. Příjezd do ČR v neděli dopoledne. Výjimkou je poslední zájezd, odjezd bude upřesněn dle dohody na lodi, příjezd do ČR v sobotu v noci.