Doprava autobusem

Autobusy najímáme u dopravní společnosti CZAD Praha. Přeprava je zajištěna autobusem Neoplan Tourliner vč. přívěsu na kola (žlutý přívěs označen logem CK AGM TRAVEL). Autobus je vybaven klimatizací, WC, TV a lednicí. Polohovací sedadla vč. bezpečnostních  pásů, sedadlo lze sklápět při spánku a posunout směrem do uličky. Pro přepravu kol je zajištěn vlek s vertikálním uložením kol.

Během cesty je možné zakoupit pivo a nealkoholické nápoje. Při zastávkách, pravidelně po 4 hod jízdy, se lze občerstvit u benzínových pump.

Předběžné časy odjezdu (HL. SEZÓNA)

  • HK: odjezd 13:00 před vlak. nádražím, zastávka s nápisem modré J
  • Praha: nakládání 15:00, odjezd 16:00 Strašnická - mapa
  • Brno: cca 19:00 roh ulice Bidláky a Pražákova, McDonald's - mapa

Výše uvedené časy odjezdu jsou předběžné, sledujte je prosím před odjezdem, aktualizace dle hustoty provozu a uzavírek, upřesnění  obdržíte písemně 7 dní před odjezdem v tzv. ODBAVENÍ.

časy odjezdu 25.06.2021

  • HK: odjezd 13:00 před vlak. nádražím, zastávka s nápisem modré J
  • Praha: nakládání 15:00, odjezd 16:00 Strašnická - mapa
  • Brno: cca 19:00 roh ulice Bidláky a Pražákova, McDonald's - mapa

NÁSTUPNÍ MÍSTO pRAHA

PRAHA: Zastávka MHD a metra A Strašnická - směr z Prahy ulice V Olšinách - mapa, GPS Loc: 50°4'20.779'N, 14°29'34.02'E

Trasa autobusu

TRASA V ČR:
Autobus vyjíždí z Hradce Králové do Prahy a dále:
A) Brno, Mikulov
B) Písek, České Budějovice
Autobus odjíždí pouze jedním z uvedených směrů, proto je nutné místo nástupu upřesnit předem! Požadavek na místo nástupu do autobusu vč. kola uveďte v poznámce objednávky.

TRASA V ZAHRANIČÍ:
Doprava do Chorvatska je realizována vždy po EU jedním z následujících směrů:
A) Rakousko, Slovinsko
B) Slovensko, Maďarsko
Vybraná trasa dopravy Vám bude upřesněna v odbavení.

Cena dopravy

Cena zahrnuje:

  • dopravu jedné osoby a jednoho kola do místa nalodění a zpět (každá osoba musí mít vlastní sedačku, případně další sedačku po doplatku)
  • přeprava jednoho příručního zavazadla o hmotnosti 5 kg
  • přeprava jednoho zavazadla v zavazadlovém prostoru do 20 kg
  • zavazadlo navíc po dohodě + 300 Kč

Je možné si výhodně dokoupit pro cestu tam i zpět vedlejší sedadlo za cenu 1.200,-Kč/os. Získáte tím celou pohodlnou dvousedačku.
Přeprava zvířat není možná!

Nakládání kol

Odstraňte z kola držák na cyklolahev, v tomto místě se poutá rám kola k ramenu držáku. Pokud není prostor pro uchycení háku držáku, hrozí poškození rámu. Dále odstraňte všechny doplňky, které mohou při jízdě ve vleku upadnout (tachometr, GPS, taška na nosiči, baterie u ekol apod.). Před naložením kol větších rozměrů 29' otočte prosíme 'rohy' na řídítkách do vodorovné polohy, jinak trhají plachtu.

Odjezd zpět do ČR

Vždy v sobotu ve večerních hodinách (autobus má povinnou přestávku k odpočinku řidičů, odjezd dle příjezdu). Místo odjezdu je uvedeno v programu zájezdu. Příjezd do ČR v neděli v dopoledních hodinách. Výjimkou je poslední zájezd, odjezd bude upřesněn dle dohody na lodi, příjezd do ČR v sobotu v noci.