Doprava autobusem

Autobusy najímáme u dopravní společnosti CZAD Praha. Přeprava je zajištěna autobusem Neoplan Tourliner vč. přívěsu na kola (žlutý přívěs označen logem CK AGM TRAVEL). Autobus je vybaven klimatizací, WC, TV a lednicí. Polohovací sedadla vč. bezpečnostních  pásů, sedadlo lze sklápět při spánku a posunout směrem do uličky. Pro přepravu kol je zajištěn vlek s vertikálním uložením kol.

Během cesty je možné zakoupit pivo a nealkoholické nápoje. Při zastávkách, pravidelně po 4 hod jízdy, se lze občerstvit u benzínových pump.

Předběžné časy odjezdu 2022

  • HK: odjezd 13:00 před vlak. nádražím, zastávka s nápisem modré J
  • Praha: nakládání 15:00, odjezd 16:00 Strašnická - mapa
  • Brno: cca 19:00 roh ulice Bidláky a Pražákova, McDonald's - mapa

Výše uvedené časy odjezdu jsou předběžné, sledujte je prosím před odjezdem, upřesnění  obdržíte písemně 7 dní před odjezdem v tzv. ODBAVENÍ.

Trasa autobusu

TRASA V ČR
Autobus vyjíždí z Hradce Králové do Prahy a dále:
A) Brno, Mikulov
B) Písek, České Budějovice
Autobus odjíždí pouze jedním z uvedených směrů, proto je nutné místo nástupu upřesnit předem! Požadavek na místo nástupu do autobusu vč. kola uveďte v poznámce objednávky.

TRASA V ZAHRANIČÍ
Doprava do Chorvatska je realizována vždy po EU jedním z následujících směrů:
A) Rakousko, Slovinsko
B) Slovensko, Maďarsko
Vybraná trasa dopravy Vám bude upřesněna v odbavení.

Cena dopravy

Cena zahrnuje:

  • dopravu jedné osoby a jednoho kola do místa nalodění a zpět (každá osoba musí mít vlastní sedačku, případně další sedačku po doplatku)
  • přeprava jednoho příručního zavazadla o hmotnosti 5 kg
  • přeprava jednoho zavazadla v zavazadlovém prostoru do 20 kg
  • zavazadlo navíc po dohodě + 300 Kč

Je možné si výhodně dokoupit pro cestu tam i zpět vedlejší sedadlo za cenu 1.200,-Kč/os. Získáte tím celou pohodlnou dvousedačku.
Přeprava zvířat není možná!

Nakládání kol

Odstraňte z kola držák na cyklolahev a u ekola baterii, v tomto místě se poutá rám kola k ramenu držáku. Pokud není prostor pro uchycení háku držáku, hrozí poškození rámu. Dále odstraňte všechny doplňky, které mohou při jízdě ve vleku upadnout (tachometr, GPS, taška na nosiči apod.). Před naložením kol větších rozměrů 29' otočte prosíme 'rohy' na řídítkách do vodorovné polohy, jinak trhají plachtu.

Odjezd zpět do ČR

Vždy v sobotu ve večerních hodinách (autobus má povinnou přestávku k odpočinku řidičů, odjezd dle příjezdu). Místo odjezdu je uvedeno v programu zájezdu. Příjezd do ČR v neděli v dopoledních hodinách. Výjimkou je poslední zájezd, odjezd bude upřesněn dle dohody na lodi, příjezd do ČR v sobotu v noci.