Proč si vybrat dovolenou na lodi a na kole?

Pojeďte s námi a zažijte konečně nezapomenutelnou dovolenou. Jedná se o kombinaci plavby lodí a cyklovýletů ('cyklojachta'). Každý si vybere, co mu vyhovuje - LOĎ a KOLO nebo prostě RELAX! Plavba Vám poskytne jedinečnou příležitost, jak poznat blíže Chorvatsko (ostrovy severní, střední a jižní Dalmácie, její pobřeží a zátoky). Kolo (silniční, trekové i horské), naše mapy a cyklotrasy (dle volby asfalt, makadam, kozí stezka) a náš průvodce Vám umožní navštívit kouzelná místa ve vnitrozemí ostrovů a čeká Vás opravdu příjemná dovolená.

Cykloturistika na ostrovech a plavba se sluněním na palubě, koupání, šnorchlování a potápění, průzračná voda odlehlých zátok, to je na 100 % ten pravý odpočinek. Akční nebo relax dovolená, pro každého něco. V noci je loď zakotvena v tiché a bezpečné zátoce nebo v přístavu, který naopak poskytuje stovky příležitostí pro rozptýlení a zábavu.

Plavba po chorvatských ostrovech přináší každý den něco nového, střídají se místa kotvení, koupání, přenocování a přístavy. Loď má dobře vybavený lodní bar (nealko a alkoholické nápoje vč. točeného piva) a restauraci. Běžný typ stravování je polopenze, tj. snídaně a večeře. Můžete si doplatit plnou penzi, či si jednorázově 'koupit' oběd.

'Zapařit' na lodi je možné na hlavní nebo horní palubě. Na lodi Aloha jsou kajuty vč. klimatizace, koupelny a WC, na jiných lodích je příslušenství společné. Naše flotila.

Na lodi je spokojen jak biker, tak příležitostný cyklista, pěšák, vegetarian i gastroturista! 

Zažijte Chorvatsko jinak!