Home » O naší společnosti » Proč si vybrat dovolenou na lodi a na kole?

Proč si vybrat dovolenou na lodi a na kole?

Motorová loď, kolo a Chorvatsko - to je ta pravá dovolená. Máte už dost opalování a polehávání na pláži, na které už jste byli několikrát? Pojeďte s námi a zažijte konečně to, čemu se říká NEZAPOMENUTELNÁ dovolená. Jedná se o kombinaci pobytu na lodi a jízdy na kole ('cyklojachta'). Každý si vybere, co mu vyhovuje. LOĎ a KOLO nebo prostě RELAX.

Plavba Vám poskytne jedinečnou příležitost jak poznat blíže Chorvatsko, konkrétně ostrovy severní, střední a jižní Dalmácie, její pobřeží a zátoky. V naší nabídce najdete ostrovy Vis, Biševo (Modrá jeskyně), Šolta, Hvar, Brač, Korčula, Lastovo, Mljet, Šipan, poloostrov Pelješac, přístavy Dubrovník, Podgora, Makarská, Omiš (Cetina), Krilo Jesenice, Trogir apod. 

Kolo (silniční, trekové i horské), naše mapy a cyklotrasy (dle volby asfalt, makadam, kozí stezka) a náš průvodce Vám umožní navštívit kouzelná místa ve vnitrozemí ostrovů, čeká Vás opravdu příjemná dovolená. Cykloturistika  na ostrovech  a plavba se sluněním na palubě, koupání, šnorchlování a potápění, průzračná voda odlehlých zátok, to je na 100 % ten pravý odpočinek. AKČNÍ nebo RELAX dovolená, pro každého něco. V noci je loď zakotvena v tiché a bezpečné zátoce nebo v přístavu, který naopak poskytuje stovky příležitostí pro rozptýlení a zábavu. Typická dalmatinská konoba, kde Vám nabídnou dobré červené (Dingač, Plavac, Merlot, Kaštelet, Postup) či bílé víno (Malvazija, Pošip, Vugava), jiný alkohol: Prošek, Rakije nebo poměrně dobré pivo Karlovačko a tradiční kuchyni – pro začátek ovčí sýr a pršut, pak ryby, maso a zelenina na grilu, nebo chobotnice, jehně pod pekom, popř. místní špičku, což je pašticada (obdoba české svíčkové). Více o jídle / nápojích.

Plavba po chorvatských ostrovech přináší každý den něco nového, střídají se místa kotvení, koupání, přenocování a  přístavy. Loď  má dobře vybavený lodní bar (nealko a alkoholické nápoje, točené pivo např. KARLOVAČKO) a restauraci. Běžný typ stravování je polopenze, tj. snídaně a večeře, avšak je možné si doplatit plnou penzi, či si jednorázově 'koupit' oběd.

'Zapařit' na lodi je možné na hlavní nebo horní palubě. Na lodi ALOHA jsou kajuty vč. klimatizace + koupelna a WC, na dalších lodích (VRUJA) jsou WC a sprchy společné.

Na lodi je spokojen jak biker tak příležitostný cyklista, pěšák, vegetarian i gastroturista! Nenechte si ujít tuto příležitost ...

Kontakty:
AGM Travel spol. s r. o.
Cestovní kancelář
Severozápadní IV. 382/45,141 00 Praha 4
e-mail: agmtravel@agmtravel.cz

tel.: (+420) 272 761 820
mob.: (+420) 602 611 566